تدریس فشرده IELTS در MIE

 

در موسسه MIE در کنار کلاس های فوق فشرده SIC کلاس های فشرده آمادگی امتحان بین المللی IELTS هم برگزار می شود کهروش تدریس آن مستقیما توسط استاد ملک پور به ایران وارد شده است وبا استفاده از کتب روز و معتبر دنیا از انتشارات معتبر مانند Cambridge و یا Barron’s و بسیاری دیگر، تجربه ای بسیار متفاوت با آنچه تا کنون در ایران بوده است را برای دستیابی سریع و موثر به نمره دلخواه IELTS در اختیار متقاضیان قرار می دهد. البته این دوره ها برای داوطلبین و دانشجویانی که وقت کافی برای اتمام دوره های فوق فشرده SIC که به مدت تقریبی ۸ ماه به طول می انجامد را ندارند، توصیه می شود اگر چه حالت مطلوب، یادگیری تدریجی و مفید در دوره های SIC می باشد که با فشردگی کمتری نسبت به این دوره ها برگزار می شوند تا زبان آموزان در مدت زمان کافی به فراگیری تکنیک های IELTS بپردازند.

در این دوره ها بسته به سطح اولیه اشخاص و با توجه به اینکه امتحان بین المللی IELTS از جمله امتحاناتی است که برای موفقیت در آن دانش عمومی زبان انگلیسی همراه با تسلط کامل بر برخی تکنیک های تست زنی لازم است، بعد از تعیین سطح اولیه رایگان توسط متخصصین ما برنامه ای منحصر به فرد و ویژه مناسب برای سطح هر دانشجو تدوین شده و اجرا میگردد تا بتوان بر روی تمامی مهارت های زبان اعم از Speaking, Listening, Reading و Writing و همچنین تکنیک های مخصوص IELTS که بدون آنها بعضا کسب نتیجه مورد نظر بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن می شود، به صورت جامع و کامل کار کرد. برای دستیابی به این مهم کار بر روی هر مهارت به صورت جداگانه و تخصصی انجام می شود و یکی از دلایل درصد بالای موفقیت این متد هم به همین امر است. تمارین هدفمند و تخصصی این کلاس ها به گونه ای طراحی شده اند که باعث می شوند که زبان آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح آمادگی دست پیدا کنند.

طول این دوره ها متناسب با نیاز دانشجو میتواند متغیر باشد و البته موفقیت این دوره ها به میزان تلاش خود شما بستگی خواهد داشت. کلاس های فشرده IELTS معمولا به صورت خصوصی برگزار میشوند تا بتوان به صورت دقیق و تخصصی بر روی نیاز های هر شخص تمرکز داشت که البته امکان برگزاری کلاس ها به صورت نیمه خصوصی در صورت درخواست دانشجویان نیز مهیاست که طبیعتا آزادی عمل در زمان شروع و برگزاری کلاس ها در آن کمتر خواهد بود. شروع کلاس های خصوصی فشرده IELTS معمولا به فاصله ۲۴ ساعت از زمان مصاحبه حضوری خواهد بود.

تکنیک های تدریس شده در این کلاس ها همانطور که قبلا ذکر شد تماما توسط شخص استاد ملک پور از انگلستان به کشور وارد و بومی سازی شده است و منحصرا در موسسه آموزش زبان MIE ارائه می شوند. بررسی نتایج به دست آمده توسط متقاضیان قبلی موسسه MIE در آزمون بین المللی IELTS خود گواه کارآمدی و موثر بودن آنهاست. این تکنیک ها به هیچ عنوان جایگزینی برای دانش عمومی زبان انگلیسی برای کسب نمره دلخواه در آزمون IELTS نمی باشند بلکه ابزاری هستند که با کمک آنها می توان با سطح پائین تری از دانش عمومی به نمره دلخواه در امتحان  IELTS دست یافت که این خود با توجه به وقت گیر بودن افزایش دانش عمومی نکته بسیار مهم و حیاتی برای دانشجویان است مخصوصا کسانی که فواصل زمانی بسیار کوتاهی برای گرفتن این مدرک دارند. این کلاس ها به قدری مفید هستند که دانشجویان حتی در مدت ۲۰ روز از سطح مبتدی توانسته اند مدرک IELTS Academic  با نمره ۵ کسب کنند که در جای خود اعجاب انگیز است. اگر این زمان اگر به ۱.۵ تا ۲ ماه افزایش یابد ما نتایج بین ۶.۵ تا ۸ هم کسب شده اند. شما میتوانید گزیده ای ازمدارک کسب شده توسط دانشجویان MIE را در گالری مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های فشرده IELTS و همچنین گرفتن وقت مصاحبه حضوری رایگان با متخصصین ما لطفا با شماره های موسسه که در انتهای صفحه موجودند تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *