تفاوت کلاس های زبان فرانسه MIE با سایر موسسات

همانطور که مستحضرید هم اکنون موسسات زیادی در زمینه آموزش زبان فرانسه فعالیت دارند که در این میان موسسه برگزیدگان ملکپور با تکیه بر برنامه ریزی هدفمند و محور قرار دادن شرایط و اهداف زبان آموزان محترم، سعی بر ارائه خدماتی متمایز و جلب رضایت شما هم میهنان ارجمند دارد.
از نظر مواد آموزشی با توجه به محدودیت هایی که در تامین کتاب، نرم افزار و … در کشور عزیزمان با آن روبرو هستیم، تفاوت عمده ای میان متد و مواد آموزشی مورد استفاده در موسسات مختلف وجود ندارد و اینجاست که تفاوت اصلی میان آموزشگاه ها در بحث برنامه ریزی و اجرای کلاسها با بهره گیری از مواد کمک آموزشی نمایان میشود. MIE با استفاده از جدیدترین و به روز ترین روش ها و کتاب های آموزش زبان فرانسه و در کنار آن فیلم های آموزشی، داستان های کوتاه و ارزشیابی مستمر شما دانشجویان گرامی را تا رسیدن به سطح آمادگی مورد نظرتان راهنمایی و همراهی می نمایند. جهت آشنایی بیشتر با کلاس های زبان فرانسه موسسه برگزیدگان ملکپور شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می نماییم.
کتاب های آموزش زبان فرانسه مورد تدریس در MIE برای سطوح مختلف به شرح زیر است:
کتاب alter ego+ 1 سطح A1
کتاب alter ego+ 2 سطح A2
کتاب alter ego+ 3 سطح B1
کتاب alter ego+ 4 سطح B2
کتاب alter ego+ 5 سطح C1 و C2

شایان ذکر است کتاب alter ego+به نحوی تنظیم و تهیه شده است که هر جلد این کتاب، زبان آموز را به سطحی بالاتر از میان شش سطح تقسیم بندی اتحادیه اروپا (A1 , A2 , B1 , B2 , C1, C2) می رساند. سطح A1، بدلیل نا آشنایی زبان آموزان با زبان فرانسه و شروع از آموزش الفبا و در نتیجه حجم بالای مواد آموزشی، نیازمند ساعات آموزش بیشتری میباشد و خود به دو ترم A1.1 و A1.2 تقسیم می شود که در طول هر یک از این دو ترم نیمی از کتاب alter ego+ 1 تدریس میشود. با شروع ترم سوم، به ازای هر ترم پیشرفت برابر یک سطح تقسیم بندی اتحادیه اروپا (A1 , A2 , B1 , B2 , C1, C2) میباشد. در نتیجه با موفقیت در ترم پنجم کلاس زبان فرانسه MIE سطح دانش فرانسه شما به B2 ارتقاء میابد. ناگفته نماند که مدرک مورد نیاز سفارت فرانسه و کانادا و بیشتر دانشگاه های این دو کشور سطح B2 می باشد؛ در نتیجه با توجه به عدم نیاز اکثر زبان آموزان به سطح C1 و C2 و کم بودن متقاضی، این سطوح تنها بصورت خصوصی تدریس میشود.
یکی دیگر از تفاوت های برنامه ریزی آموزشی در MIE با سایر موسسات در ساعات آموزش تعریف شده برای هر ترم است که با کاهش ساعات به حداقل ممکن با در نظر گرفتن نیازهای آموزشی در هر ترم و استفاده بیشینه از حداقل زمان و در نتیجه کاهش هزینه کل کلاس ها در مجموع ترم ها برای زبان آموزان گرامی سعی شده است رضایت خاطر شما گرامیان جلب شود. همانطور که در جدول زیر میبینیم پیشرفت کلاس های زبان فرانسه MIE با برنامه ریزی دیگر موسسات متفاوت است و در جهت پیشرفت حداکثری در زمان حداقلی تدوین شده است. بیان این نکته خالی از فایده نیست که تعداد جلسات بیان شده در جدول زیر با توجه به امکانات موسسه، تشخیص اساتید و نیاز آموزشی زبان آموزان به روش های گوناگون در طول هفته برنامه ریزی میشود و برای کلاس های خصوصی در صورت نیاز بخصوص در مورد عزیزانی که فرصت محدودی برای رسیدن به سطح دلخواه و شرکت در آزمون زبان سفارت فرانسه دارند این کلاس بندی قابل تغییر و فشرده سازی میباشد. تلاش همکاران ما در MIE تنها در جهت جلب رضایت و طیب خاطر شما همراهان بزرگوار است.

دوره های فشرده زبان فرانسه در MIE

A1
هشت هفته3  جلسه در هفته، جلسه ای 2 ساعت 48 ساعت
A2
ده هفته 3 جلسه در هفته، جلسه ای 2 ساعت 60 ساعت
B1
ده هفته 3 جلسه در هفته، جلسه ای 2 ساعت 60 ساعت
B2
ده هفته 3 جلسه در هفته، جلسه ای 2 ساعت 60 ساعت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *