یادگیری زبان انگلیسی امری است که بر کسی پوشیده نیست و لیکن انتخاب روشی علمی،دقیق، به روز ، کار آمد، سریع و کم هزینه در یادگیری زبان انگلیسی  از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. در موسسه آموزشی زبان MIE تحت نظر استاد ملک پور با جدید ترین و علمی ترین متد آموزش زبان انگلیسی در خدمت متقاضیان هستیم. روشی که در طول چندین سال فعالیت درخشان موسسه آموزشی زبان انگلیسی MIE همیشه مورد استقبال شما عزیزان بوده است.

این روش که به نام SIC (Supper Intensive Course) دوره فوق فشرده، شناخته می شود توسط استاد ملک پور از کشور انگلستان وارد کشور و بومی سازی شد است که از خصوصیات منحصر به فردی نسبت به روش های موجود بر خوردار است.

این تکنینک فرایند ایرانی شده ای از سیستم قوی ترین متد آموزش زبان در انگلستان می باشد.

دوره های زبان انگلیسیMIE  به گونه ای طراحی شده است که زبان آموزان را از وابستگی کامل به معلم به حداکثر بی نیازی سوق می دهد. به روز رسانی دایم متد آموزشی زبان انگلیسی MIE از ویژگیهای منحصر به فرد مؤسسه آموزشی استاد ملک پور می باشد و از اولویت بالایی بر خوردار است. شایان ذکر است که یادگیری زبان انگلیسی شامل چهار مهارت:LISTENING,SPEAKING ،,READING و WRITING می باشد ومؤسسه زبان انگلیسی  MIE  تمامی این مهارت ها را برای دانستن زبان انگلیسی تحت پوشش آموزشی خود قرار میدهد، امری که متاسفانه به طور اشتباه تا به امروز در برخی مؤسسات بخشی یا تمامی ان ها نادیده گرفته شده است.اگر بخواهیم فقط به یک نمونه بارز اشاره کنیم مهارت  LISTENINGو SPEAKING  می باشد که اشتباها در دیگر آموزشگاه ها در ابتدا اهمیت خاصی برای SPEAKING قائل هستند در صورتی که غافل از این امر می باشند که برای صحبت کردن ابتدا باید درست شنید.

 این نقص در مؤسسه آموزشی استاد ملک پورکاملا بر طرف شده و با متد های به روز و کارآمد روی تقویت مهارت LISTENING کار می شود که در نهایت گوش شخص تقویت شده و به راحتی قادر به شنیدن دو لهجه رایج بریتانیایی  و امریکایی می باشد. آموزش تخصصی دو لهجه رایج AMERICAN  و   BRITISH برای اولین بر در کشور در سر فصل آموزشی دوره های آموزشی زبان انگلیسی مؤسسه MIE آورده شد است به طوری که در ترم های اولیه لهجه BRITISH و سپس لهجه AMERICAN آموزش داده میشود زیرا برای موفقیت در امتحان IELTS که جزو اهداف بسیاری از زبان آموزان عزیز است دانستن هر دو الزامی است همچنین برای کسانی که آموزش زبان انگلیسی را با اهداف دیگری دنبال میکنند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی  MIEشامل آموزش کامل و صحیح مهارت های چهارگانه  Listening, Speaking, Readingو Writing نیز می باشد. آموزش تخصصی این مهارت هاهمراه با آموزش مفاهیم زبان انگلیسی در طول ۷ ترم صورت می گیرد که توسط استاد ملک پور با استناد به کتبی که منابع تدریس در دانشگاههای معتبر دنیا می باشند طراحی شده است. زبان آموزان با گذراندن این ۷ ترم می توانند به راحتی از مشکل  این امتحان بین المللی و معتبر عبور کنند و در این زمینه ما از تنها موسساتی هستیم که نمره بالای ۶ را در امتحان IELTS ACADEMIC تضمین می کنیم.

این امر مهم تنها با تکیه بر اساتید مجرب با سطح دانش بالا و همچنین بهره گیری از متدهای نوین در امر آموزش مهارت های IELTS و البته تمرکز کامل بر روی مفاهیم مدرن آموزشی ممکن است که ما در مؤسسه آموزش زبان استاد ملک پور،MIE بران واقفیم.

سیستم آموزش زبان انگلیسی مؤسسه MIE با برگزاری کلاس های جمعی و خصوصی این امکان را برای شما عزیزان فراهم می کند تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه به این مهم دست یابید.

شایان ذکر است که فراگیری مفاهیم زبان انگلیسی و آموزش مهارتهای Listening, Speaking, Reading و Writing بر خلاف روش های آموزشی در دیگر موسسات که سال ها به طول می انجامد در MIE تنها در ۷ ترم توسط استاد ملک پورطراحی شده است.

تنها مایلیم به شما این نکته مهم را هم یاد آور شویم که ما کسانی که هفت ترم ما را پشت سر بگذرانند اساتیدی را انتخاب مینماییم تا در این موسسه تدریس کنند که اتفاقا این امر نشان دهند ه قدرت اشخاص بعد از اتمام این دوره آموزشی زبان می باشد.ما به این افتخار میکنیم که میگوییم کسانی که در موسسه ما زبان فرا  میگیرند، قادر هستند با هر شخصی که در هر موسسه ای که ۳ سال زبان خوانده است مکالمه نماید و این را به جرات میگوییم دانشجویان ما پس از پایان این دوره هفت ماهه زبان را با لهجه شیوا و با سطحی علمی سخن می گویند.

چناچه مایلید در کلاسها ثبت نام کنید ، باید خطر نشان کنیم به دلیل استقبال دانشجویان ، مدتی در رزرو می مانید لذا قبل از زمان تمایل به شروع زبان از مدتی قبل اقدام کنید زیرا تعداد متقاضیان بیش از حد ظرفیت ماست و این به دلیل است که کلاس های ما فقط ۴ تا ۵ نفر است یعنی دقیقا مطابق با استاندارد های کلاس های فوق فشرده انگلستان.

امیدواریم بتوانیم خدمتگزار  شما بزرگواران باشیم و ایرانی را به دانش زبان انگلیسی برسانیم.

2 دیدگاه

 • fahim

  یا سلام، بله همونجور که ذکر شد هر شخصی با اهداف خاصی تصمیم به گذراندن دوره های زبانی دارد، لذا من به چند نکته اشاره میکنم.
  1. کلاس ها اونجور ک شما فرمودین با هزینه پایین نیست
  2. خیلی از افراد مثل من شاغلن، ممنون میشیم دوره ای را برای ما شاغلان در نظر بگیرید، منظورم این است که یکی از روزهای برگزاری کلاس در روزهای تعطیل ما در 5شنبه یا جمعه باشد، و روز دیگر از ایام هفته.
  3. در ماس تلفنی با موسسه ذکر شد که اگر دانش جویی نتوانست حداق ب نمره ی ایلتس 6دست پیدا کند، موسسه 60 جلسه ی خصوصی رایگان برای ان فرد برگزار خواهد کرد، درسته؟
  ممنون میشم به پیام هامون پاسخی بدهید.
  با تشکر

  • leila asadpour

   ضمن عرض سلام، در مورد هزینه بالا که فرمودید به این نکته اشاره میکنم که برای شخصی که از صفر می خواهد شروع به یادگیری زبان بکند و در امتحان آیلتس آکادمیک شرکت کند حد اقل هفت ترم زمان نیاز است و در این مدت هم بر روی مهارت های آیلتس و هم دانش زبانی شخص کار میشود لذا کوتاه بودن دوره و کیفیت کار هزینه بالا را توجیه می کند.
   در خصوص سوال دوم روزهای کلاس از شنبه تا چهارشنبه از ۵:۳۰ به بعد و روزهای پنج شنبه اس ۱۰ صبح تا ۵ بعداز ظهر میباشد و این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است تا از کلاس ها بهره ببرید.
   در مورد تضمین بله، صحیح می فرمایید اما خوشبختانه تا به امروز ما کسی رو نداشتیم که از این تضمین استفاده کند.

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *