اهمیت گرامر در آزمون آیلتس

آزمون آیتلس یکی از بزرگ ترین آزمون های بین المللی برای سنجش دانش زبان انگلیسی افراد می باشد که بسیاری از دانشگاه های معتبر برای پذیرش دانشجویان خود ، نمره این آزمون را مد نظر قرار داده و از این طریق میان افراد مختلف گزینش به عمل می اورند. به همین دلیل این آزمون دارای اهمیت زیادی بوده و مواردی که  درصد توفیق ما را برای کسب نمره ی بهتر ، بالاتر می برند نیز حایز اهمیت می باشند.

یکی از مواردی که در آزمون آیلتس می تواند اهمیت به سزایی داشته باشد گرامرهای مختلف زبان انگلیسی می باشند. همانگونه که می دانیم گرامر همچون فونداسیون هر زبانی غالب های مختلف را فراهم آورده و با ترکیت لغات جدید توانایی صحبت کردن را برای ما فراهم می آورند. حال می دانیم که یکی از بخش های بسیار مهم آزمون آیلتس بخش Speaking  آن می باشد. در این بخش از شما خواسته می شود درباره موضوعات مختلف صحبت کنید. سوال اینجاست که چگونه می توان قادر به صحبت کردن در زبانی بود بدون اینکه به گرامر های آن زبان مسلط باشیم؟ در نظر داشته باشید استفاده از گرامر های پیشرفته دربخش Speaking می تواند تاثیز به سزایی در کسب نمره بهتر در این آزمون داشته باشد. . در موسسه زبان برگزیدگان ملگ پور با توجه ویژه به این نکته با استفاده از شورت استوری های با روشی که به شما داده خواهد شد موفقیت شما در این زمینه بیش از پیش خواهد شد و به نمره مطلوب خود در این بخش نزدیک تر می شوید..

از دیگر بخش های آزمون IELTS بخش Listening  می باشد که جالب است بدانید گرامر زبان انگلیسی در این بخش نیز نقش مهمی را ایقا میکند. افرادی که به مهارت ها و مبحث های گرامری زبان انگلیسی وقوف بهتری دارند از این رو می توانند نتایج بهتری را کسب کنند که ساختار گرامری در حدس و پیش بینی برخی از بخش های Listening  به آنها کمک خواهد کرد . و حتی می توان گفت که در درک آنچه در این بخش می گذرد بهتر عمل می کنند. چرا که برخی از ساختار های گرامی به ظاهر فقط یک غالب ساده هستند و لی مفاهیم بسیار مهم معنایی را نیز با خود حمل می کنند .

یکی از آیتم های بسیار مهم در آزمون IELTS  بخش Writing می باشد. در اینجا از شما خواسته می شود درباره سوالات داده شده جواب هایی در خور و شایسته دهید. به یاد داشته باشید صرف استفاده از نکات گرامری ساده در این بخش نمی تواند باعث کسب نمره ی بسیار بالایی در این آزمون شود . یکی از آیتم هایی که در این بخش مدنظر قرار دارد استفاده از گرامر هایی است که شما در این بخش اسفاده می کنید . موسسه زبان برگزیدگان ملگ پور با تجربه ای بسیار بالا در این زمینه از همان  سطوح ابتدا، نکاتی را با روشی دل نشین به شما ارایه خواهد داد که در این زمینه بتواند بهتر از پیش به  نتیجه مطلوب برسید .

و در نهایت آخرین بخشی که شما در آزمون IELTS با آن مواجهید بخش Reading   می باشد. بسیاری از سوال هایی که در این قسمت وجود دارد را می توان با تکیه بر آموزه های گرامری ، جواب داد. با حضور در کلاس های مهارت انگلیسی می توانید هر چه بیشتر در این زمینه امتیاز بهتری به دست آورید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *