کلاس های گروهی و خصوصی با سرویس ویژه برای مدیران

امروزه موسسات و شرکت های بزرگ همگی به اهمیت داشتن کارمندانی با دانش بیش از یک زبان در پرسنل خود پی برده اند. بیشتر آنها اغلب کلاس های زبان برای کارمندان خود برگزار می کنند تا آنها را به سطحی استاندارد از فهم یک زبان خاص برسند. با این حال به منظور این که یک مدیر کارمندانش را به این هدف برساند، باید خود حداقل دانشی پایه ای از زبان داشته باشد.

در ایران، دانشی سطحی از زبان انگلیسی فواید زیادی می تواند داشته باشد، اما اگر شما رییس یک مووسه یا شرکت هستید، باید هدفی بالاتر برای خود در نظر بگیرید. شما باید خود کار سخت یاد گرفتن یک زبان جدید را تجربه کنید تا بتوانید با دیدگاهی بسیار واضح تر نسبت به راه پیش رو کارکنان خود را به قدم گذاشتن در آن ترغیب کنید.

در موسسه MIE ما برای اینکه تجربه شما در یادگیری یک زبان جدید، یک تجربه ویژه باشد به همه چیز فکر کرده ایم. ما به چندین راه مناسب دست یافته ایم که یادگیری شما تا جایی که ممکن است آسان و مفید باشد. یکی از این راهها شرکت در کلاس در راحتی دفتر خودتان است . این روش از زمان رفت و آمد شما می کاهد که به عنوان کسی که مسئول مدیریت یک شرکت است، امری بسیار مهم است.

شما میتوانید از طریق اسکآیپ با معلمین ما در اروپا یا در ایران کلاس داشته باشید ، ما جلسه اول نماینده ای برای شما اعزام میکنیم که کلاس را برای شما راه اندازی نموده در ساعت مقرر و با هماهنگی کامل با ما ، از آن به بعد کلاس های شما از راه دور ام با حضور معلم صورت میگیرد.

ما در ضمن برای شما مکلامت تلفنی با اشخاص انگلیسی زبان را بعد از مدتی هماهنگ میکنیم و شما مجبورید با ایشان از راه تلفن حرف بزنید .

شما میتوانید با استاد ملک پور هم کلاس داشته باشید و بی اغراق اگر شام درس بخوانید و تلاش بکنید ، میتوانید در کلاس ایشان ظرف مدت ۳ تا ۴ ماه به حدی برسید که به طور کامل نیاز های خود را رفع کنید .

کلاس های زبان ما با گارانتی بالا و سیستمی بی نظیر کاملا منطبق بر اصول علمی میباشد ، ما به تما عزیزان ایرانی در سراسر دنیا پیشنهاد میکنیم ، متد این کلاس ها را تجربه کنند.

این کلاس ها ضمنا برای عزیزان افغانی با تخفیف ویژه و امکانات خاص برگزار میشود.با ما تماس بگیرید و از نحوه برگزاری کلاس های از راه دور و بر روی سیستم شما به صورت زنده و آن لاین مطلع گردید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *